حسابدار موفق 

دوره کاربردی ورود به حرفه حسابداری بر اساس تفاهم نامه ای مشترک بین انجمن حسابداران خبره ایران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران طراحی و برنامه ریزی شده است . در این دوره از اساتید خبره حسابداری در راستای بالا بردن سطح کیفی حسابداران گرامی استفاده شده است 

درباره

انجمن حسابداران خبره ایران

انجمن حسابداران خبره ایران قدیمی‌ترین انجمن حرفه‌ای حسابداری فعال در ایران است که در ۲ اسفند ۱۳۵۱ تأسیس و در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۵۳ تحت شماره ۱۵۰۰ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی ثبت شد. این انجمن، نخستین و یکی از دو تشکل حرفه‌ای حسابداری ایران است که در فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) عضویت دارد (از ۱۳۷۷). این انجمن با داشتن بیش از ۸۰۰۰ عضو بزرگ‌ترین انجمن حرفه‌ای حسابداری در ایران به‌شمار می‌آید. اصلی‌ترین خدمات انجمن عبارتند از، انتشار ماهنامه حسابدار (قدیمی‌ترین نشریه حرفه‌ای حسابداری ایران)، انتشار کتاب‌های تخصصی، برگزاری دوره‌های آموزشی و سمینارهای حرفه‌ای.

جلد ماهنامه حسابدار
عنوان آموزشی
تعداد اعضا
سابقه فعالیت

درباره

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

سال ۱۴۰۰مصادف با سی و پنجمین سال فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. فعالیتی که از سال ۱۳۶۵در قالب مرکز آموزش وزارت صنایع آغاز و از اواخر سال ۱۳۷۲ با مشارکت ۲۱۱ واحد صنعتی و بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید و متخصصین به صورت یک موسسه آموزشی و پژوهشی مستقل ادامه یافت که خدمات آموزشی مرکز در حوزه آموزش های کارکنان دولت ,آموزش های مدیریتی و منابع انسانی , دوره های آموزشی مالی و حسابداری , همایش های کیفیت , آموزشهای زیست محیطی ,آموزش های فنی تخصصی ,آموزش مهندسین صنایع و آموزش های بازاریابی و فروش بصورت حضوری و آموزش مجازی و الکترونیکی ارائه میگردد . اینک که در پرتو الطاف الهی دستاوردهای قریب به بیش از سه دهه فعالیت مستمر را مرور می کنیم 

فارغ التحصیل حسابدار
عنوان آموزشی
عناوین دوره های مالی
سابقه فعالیت
توانایی فراگیران پس از شرکت در دوره

حسابداری یکی از مشاغل حساس است که ممکن است کوچک‌ترین اشتباه، ضررهای مالی جبران‌ناپذیری را ایجاد کند. در مقابل اگر حسابدار با درایت و با مهارتی باشید می‌توانید سود مجموعه را افزایش داده و در دراز مدت سهم بسیاری در افزایش سود داشته باشید. بنابراین پیشناهد  میشود با حضور در دوره کاربردی ورود به حرفه حسابداری، مهارت‌ها و دانش یا اطلاعات موردنیاز یک حسابدار موفق آشنا شوید و آن‌ها را در خود تقویت کنید‌. توانایی هایی که ما افزایش خواهیم داد عبارتند از : 

شناخت وظایف حسابداری
وظایف ماهرانه حسابدار موفق
تسلط به انواع قوانین
مدیریت پول
مهارت‌های سخنوری و نوشتاری
خلاقیت و اعتمادبه‌نفس
رازداری
مدرسان دوره کاربردی ورود به حرفه حسابداری

همواره تلاش کرده ایم از تجربیات بهترین اساتید حوزه امور مالی در کشور، در راستای پیشرفت فراگیران در دوره کاربردی ورود به حرفه حسابداری استفاده نماییم. 

دانیال محجوب
عبداله آزاد
مهدی بیرانوند
سید محمد باقر آبادی
حسن اسماعیلی
فاطمه هادلوند
حمید خادم
فاطمه دادبه
محمد قبول
محمود آل حبیب
احسان شمس
رضا طیبی
علی هدایتی

 هم اکنون اینجا کلیک نموده و در دوره کاربردی ورود به حرفه حسابداری ثبت نام نمایید